הרצאות וסדנאות

workshops-button

אם אתם הורים המעוניינים לקבל כלים נוספים ולהעמיק את הידע שלכם ושל חבריכם בכתה או בגן של ילדיכם; אם אתן מורות, גננות או מנהלות של מסגרות חינוכיות ואתן מחפשות הרצאה או סדנא לעצמכן, לצוות שבניהולכן או להורים; אם אתם סבים וסבתות צעירים שעושים בייביסיטר לנכדים ומעוניינים להוסיף לזמן שלכם יחד ערך מוסף; אם אתם מדריכים צוות רב מקצועי ומעוניינים להעשיר את הצוות שלכם ולטפח אותו, לפניכם הרצאות, סדנאות והדרכות שאני עורכת בנושאים שונים, הרלוונטים לכל מי שמטפל בילדים, מלמד ילדים ואוהב ילדים.

כל הרצאה או סדנא מתמקדת בנושא הקשור להתפתחותם של ילדים והורים. ההרצאות והסדנאות מעוררות מחשבה, מובילות לתובנות ונותנות רעיונות מעשיים להורים, אנשי צוות חינוכי ואנשי טיפול מתחומים מגוונים, לסייע לילדים בתחומים שונים בחיים.

ההרצאות והסדנאות ניתנות במסגרות שונות כגון חוגי בית, בתי ספר, גנים, פעוטונים, מתנ"סים, מרכזים קהילתיים, ימי עיון והעשרה לעובדים ועוד.

כל מפגש נבנה באופן מותאם לצרכי הקהל. ההרצאות והסדנאות הינן בשיתוף הקהל ובהן סיפורים משעשעים ומרגשים ודוגמאות מעשיות ליישום בבית החל ממחר בבוקר.

ואפשר גם מרחוק!

את מרבית ההרצאות והסדנאות ניתן להעביר גם דרך תוכנת זום כך שלא משנה היכן אתם תמיד נוכל להיפגש!

 

"נכחתי בהרצאה "גשר על פני מים סוערים" 
התרגשתי, צחקתי והחכמתי.
כאמא, גננת ויועצת חינוכית הועשרתי וגיליתי שיש המון נקודות אור, קיבלתי רעיונות מה כן ניתן לעשות וכיצד נכון להתמודד בכל תפקיד עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים עם הפרעות הקשב . 
מדהים לראות כיצד גישות הטיפול המגוונות נתפרות באופן אישי ומותאמות לכל אחד.
אז אחרי 19 שנות נישואין בילינו את יום הולדתו של אלי, בעלי האהוב, בהרצאה המרתקת ומלאת הידע. 
שכל מחנך הורה מורה חייב, ממש חייב לראות.
מרגישה שזכיתי להכירך יעל ויסוצקי, את הרבה מעבר למרפאה בעיסוק. מאחלת לכמה שיותר ילדים מתבגרים, הורים, אנשי ונשות טיפול להכירך." (אורלי להב)

"היה מקסים ומלמד. היה לי ממש קשה לצאת באותו יום אבל ממש שמחתי שהלכתי. הרצאה שממש חשוב לשמוע!"

"הרצאה מקצועית ומחכימה שסיפקה כלים פרקטיים".

"שמעתי אותך אתמול בערב ונהניתי מאד. האמת שהשתתפתי לא מזמן ביום עיון באותו הנושא וקיויתי שיהיה לך מה לחדש.. ולא התאכזבתי! ההרצאה היתה מרתקת, ברורה, בנויה היטב, מעשירה, מעצימה ונותנת כלים".

"הצוות שלי התרשם מאד, למד המון ואנחנו נמשיך לעבד זאת בהדרכות. תודה רבה ומצפות לבאות!!" (תמי ליוש, מדריכת מרפאות בעיסוק גני פתחיה לחינוך מיוחד, בני ברק).

"יעל, היית מדהימה! העשרת אותנו ופתחת הרבה כיווני חשיבה חשובים. תודה רבה!"

"יעל יקרה,
הגענו לערב כזוג הורים לשלושה ילדים מאובחנים, עם "נסיון" וידע מעשי. אני מגיעה מהתחום הטיפולי עם ידע ונסיון אך כשמדובר בילדים שלך התמונה נראית ומרגישה קצת אחרת. ביננו כזוג בעלי הנו הסקפטי בכל הנוגע לטיפול הקונבנציונאלי ובכלל.
נהננו מאוד מההרצאה שהייתה חווייתית, מלמדת, ברורה ומעשירה.
הצלחת לפתוח בפנינו אשנב לחשיבה ויכולת הזדהות והבנה עם הקשיים והצרכים של ילדנו.
תודה על ערב מעצים."
(אביטל וידידיה מ.)

" יעל היקרה,זכיתי להגיע להרצאה שלך שהיתה מעניינת, מרתקת, מאוד מקצועית ומלאת תובנות. המקצועיות והתרומה שלך להרבה ילדים ומשפחות ראויה להערכה. אנחנו עובדות יחד מספר שנים ותמיד אני זוכה ללמוד ממך דברים חדשים. המשיכי בדרכך המופלאה לסייע לעוד הרבה ילדים ומבוגרים שזקוקים לך." (שלומית כהן, גננת שילוב).

"הרצאה מעולה, תרמה לי רבות" (ריקי אחדות, מנהלת מרכז למידה מודיעין)

"שמחתי להשתתף בערב שלך, למדתי רבות ובעיקר העלת לי נקודות למחשבה"  

"אנחנו עדיין חושבים על ההרצאה המאלפת שנתת ,בערב ראש השנה."הוצאת אותנו מהכלים" ומהבישולים וחשבת כל כל פרט, ומעל לכל הרצאה שניתנה בטוב טעם
במקצועיות, במאור פנים ובהרבה אהבה. אהבה למקצוע, אהבה לילדים, אהבה למטופלים ואהבה לנו המאזינים, ההורים ואנשי המקצוע.
עבדנו שנים, במקביל בו אני חינכתי כיתה ואת עזרת לתלמידיי האהובים, סייעת להם ואף נתת לי עיצות טובות כיצד לעזור ולקדם, לחזק ולהטמיע את מה שעשיתם.בטוחה שבעזרת השם תמשיכי להאיר מידיעותייך וממקצועיותך ותעזרי להמון משפחות."

(חמדה אורן, מחנכת, ביה"ס שלהבת בנים)

 

להזמנת הרצאה או סדנא מותאמת עבורכם, כתבו אליי: yaelwy@gmail.com

סדנאות להורים

סדנאות לגננות ולמורים

סדנאות למטפלים

 

רוצים לתת לעובדים שלכם ידע בעל ערך? רוצים להעשיר את ההורים במסגרת החינוכית או ברשות המקומית? רוצים צוות חינוכי וטיפולי מקצועי יותר?

פנו אליי עוד היום ויחד נתאים הרצאה או סדנא בדיוק לפי הצרכים שלכם: yaelwy@gmail.com או בטל': 054-5665822

 yaelwy@gmail.com טלפון: 054-5665822