הדרכה למרפאות ומרפאים בעיסוק

Untitled 049

בדרך שלך – הדרכה למרפאות ומרפאים בעיסוק

חשוב לך להגשים את עצמך? חשוב לך להיות מרפא/ה בעיסוק טוב/ה? חשוב לך להצליח במה שאת/ה עושה ולהרגיש סיפוק בעבודה?

לפעמים, התחלת הדרך לא קלה: להתחיל מקום עבודה חדש, למצוא את מקומך המקצועי והאישי, להיות במקום של חוסר ניסיון, להתמודד עם הדרישות המקצועיות של תפקידך ועם התלבטויות יומיומיות.

לכן כל כך חשוב לך לקבל הדרכה ולא לוותר עליה.

ולפעמים, אחרי לא מעט שנים במקצוע את/ה מוצא/ת את עצמך לבד:

כבר יש לך ניסיון, את/ה כבר יודע/ת מה זה לטפל ולאבחן ולהדריך ועדיין, את/ה מוצא/ת את עצמך לפעמים זקוק/ה לאוזן קשבת וחשיבה משותפת עם עוד מרפאה בעיסוק מנוסה.

בדרכי המקצועית פגשתי, למזלי ולשמחתי, מדריכות מצויינות ונדיבות. מדריכות שנתנו לי הרבה תמיכה וידע, שלימדו אותי את אמנות הטיפול ועזרו לי לעצב את ה"אני" המקצועי שלי.

לכן, הדרכת מרפאים בעיסוק היא שליחות עבורי והזדמנות לתת חזרה את מה שאני קבלתי.

אני מזמינה אותך לקבל את ההדרכה שתמיד רצית ואת הכלים הטובים ביותר בתחילת דרכך המקצועית.

כל מה שצריך לעשות זה לשלוח לי מייל: yaelwy@gmail.com או להתקשר אליי: 054-5665822 ויחד נבנה עבורך את ההדרכה המתאימה לך ביותר: מקום בשבילך בו אפשר לדבר על הקשיים ולגלות את העוצמות הקיימות בך, ללמוד על עצמך כמטפל/ת ולהתפתח מבחינה מקצועית ואישית.

ההדרכה מתקיימת בקליניקה ביתית ונעימה במודיעין או בטלפון או בתוכנות zoom/skype, מכל מקום בארץ.

אם אין לך הדרכה במקום העבודה או ההדרכה שיש לך אינה מספיקה עבורך, אני מזמינה אותך לקבל ההדרכה שתמיד רצית- באוירה נעימה ותומכת, מותאמת בדיוק לצרכים שלך.

ולך, המרפא/ה בעיסוק בהתחלת דרכך המקצועית, יש לי מתנה במיוחד בשבילך:

המדריך היחודי למרפאים ומרפאות בעיסוק מתחילים!

בדרך שלך – המדריך למרפאים בעיסוק בתחילת דרכם המקצועית
10 טיפים שימושיים ונקודות למחשבה, שיוכלו להיות לך לעזר רב בהתפתחותך המקצועית.

כדי לקבל את המדריך במתנה כל מה שעליך לעשות הוא לשלוח אליי מייל ולבקש שאשלח לך את המדריך. בקשתך לקבלת המדריך מהווה הסכמה להצטרף לרשימת התפוצה שלי, ולקבל ממני מידע באמצעות המייל: על פרסומים חדשים בבלוג שלי, עדכונים על הרצאות, סדנאות, הדרכות ועוד.

ברשימת התפוצה חברות מרפאות בעיסוק רבות, ותיקות וצעירות, ואשמח לצרף אותך לקהילה. ניתן להרשם לרשימת התפוצה גם כאן באתר. המייל שלך או פרטים אחרים שלך לעולם לא יעברו על ידי לאף אחד אחר וישמשו אותי לצורך זה בלבד.

 

 

 yaelwy@gmail.com טלפון: 054-5665822