גשר על פני מים סוערים- להיות הורים מומחים לילדים ונוער עם הפרעת קשב ופעלתנות יתר ADHD

כיצד תהיו הורים יודעים ותומכים לילדים עם ADHD ?

איך תוכלו לעזור להם בבית ובבית הספר?

ההרצאה עוסקת בקשיים התפקודיים האופייניים לילדים ומתבגרים עם הפרעת קשב ופעלתנות יתר ADHD.
בהרצאה יוצגו כלים מעשיים להתמודדות יומיומית בבית ובמסגרת החינוכית ושיטות טיפול בריפוי בעיסוק.
ההרצאה מומלצת לכל הורה לילדים או מתבגרים עם ADHD , לאנשי חינוך, למטפלים ואפילו לסבים ולסבתות.
ההרצאה הקרובה: יום שני, 9.8.21, שעה 21:00 בזום
משך ההרצאה כשעה   
עלות: 35 ש"ח 
ההרצאה תוקלט ויישלח לכל המשתתפים קישור להקלטה 

להרשמה לחצו כאן

 

"נכחתי בהרצאה "גשר על פני מים סוערים" התרגשתי, צחקתי והחכמתי.
כאמא, גננת ויועצת חינוכית הועשרתי וגיליתי שיש המון נקודות אור, קיבלתי רעיונות מה כן ניתן לעשות וכיצד נכון להתמודד בכל תפקיד עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים עם הפרעות הקשב .
מדהים לראות כיצד גישות הטיפול המגוונות נתפרות באופן אישי ומותאמות לכל אחד.
אז אחרי 19 שנות נישואין בילינו את יום הולדתו של אלי, בעלי האהוב, בהרצאה המרתקת ומלאת הידע. 
שכל מחנך הורה מורה חייב, ממש חייב לראות.
מרגישה שזכיתי להכירך יעל ויסוצקי, את הרבה מעבר למרפאה בעיסוק. מאחלת לכמה שיותר ילדים מתבגרים, הורים, אנשי ונשות טיפול להכירך." (אורלי להב, גננת ויועצת חינוכית)

 

"יעל יקרה,
הגענו לערב כזוג הורים לשלושה ילדים מאובחנים, עם "נסיון" וידע מעשי. אני מגיעה מהתחום הטיפולי עם ידע ונסיון אך כשמדובר בילדים שלך התמונה נראית ומרגישה קצת אחרת. ביננו כזוג בעלי הנו הסקפטי בכל הנוגע לטיפול הקונבנציונאלי ובכלל.
נהננו מאוד מההרצאה שהייתה חווייתית, מלמדת, ברורה ומעשירה.
הצלחת לפתוח בפנינו אשנב לחשיבה ויכולת הזדהות והבנה עם הקשיים והצרכים של ילדנו."
תודה על ערב מעצים." (אביטל וידידיה מ.)
 
"יעל היקרה,זכיתי להגיע להרצאה שלך שהיתה מעניינת, מרתקת, מאוד מקצועית ומלאת תובנות. המקצועיות והתרומה שלך להרבה ילדים ומשפחות ראויה להערכה. אנחנו עובדות יחד מספר שנים ותמיד אני זוכה ללמוד ממך דברים חדשים. המשיכי בדרכך המופלאה לסייע לעוד הרבה ילדים ומבוגרים שזקוקים לך." (שלומית כהן, גננת שילוב).
 
 
"אתמול נחשפתי לעולם חדש שלא היה מוכר לי באופן אישי, בני אובחן לפני כחודש כסובל מהפרעת קשב וריכוז, בן מתבגר בגיל 13 לאחר 2 בנות בוגרות. רגשות אשם כאוס מוחלט מתחולל בגופי.התחלנו טיפול תרופתי ומה הלאה. קראתי בפייסבוק על הרצאה שתהייה בנושא גשר על פניי מים סוערים זאת התחושה שליוותה ומלווה אותי. וביחד עם בעלי נרשמתי . יעל מרפאה בעיסוק מדהימה רגישה ומקצועית קבלה אותנו בחיוך בקבלת הפנים, זה לא סוף העולם. ההרצאה הועברה בצורה הדרגתית מקצועית נתנה לי כיוון מה עושים ואיך מתארגנים והכי חשוב לדבר בגובה העיניים ולא להרגיש אשמה. תודה רבה יעל יקרה זאת תחילת הדרך בהתמודדות אבל עם פחות כאוס ומים סוערים. לקחתי המון כלים תודה רבה" (אריאלה ויוסי)
 
"היתה אתמול בערב הרצאה מדהימה !!! אמנם אני לא חדשה בתחום ויש לי שניים מתוך שלושה בהפרעת קשב וריכוז ובכל זאת הייתי מרותקת…" (טליה)

"אנחנו עדיין חושבים על ההרצאה המאלפת שנתת, הרצאה שניתנה בטוב טעם, במקצועיות, במאור פנים ובהרבה אהבה. אהבה למקצוע, אהבה לילדים, אהבה למטופלים ואהבה לנו המאזינים, ההורים ואנשי המקצוע.
עבדנו שנים, במקביל בו אני חינכתי כיתה ואת עזרת לתלמידיי האהובים, סייעת להם ואף נתת לי עיצות טובות כיצד לעזור ולקדם, לחזק ולהטמיע את מה שעשיתם. בטוחה שבעזרת השם תמשיכי להאיר מידיעותייך וממקצועיותך ותעזרי להמון משפחות." (חמדה אורן, מחנכת, ביה"ס שלהבת בנים, מועצה איזורית גזר)

 

"יעל העבירה הרצאה מדהימה בנושא קשיי קשב וריכוז, הנושא הועבר באופן ברור ומעשיר גם למי שיש לו ידע בנושא. יעל הסבירה על דרכי טיפול והעבירה טיפים להורים ליישום מידי. הקהל התעניין ובסוף אף נשאר לשאלות. תודה לך יעל על נכונותך לתרום מידיעותיך להורים ואנשי חינוך וטיפול." (שרון גרוסקין, מנהלת ניצן מודיעין)

 

 

 

הידע שלכם הוא הכח שלכם לעזור ולשנות.

להרשמה לחצו כאן

לתיאום הרצאות לחדרי מורים, מרכזים קהילתיים, צוותים חינוכיים, צוותים רפואיים ומקצועות הבריאות: yaelwy@gmail.com 054-5665822